SC. Innovate Informational Technology SRL

Adresa: Soseaua Ungheni nr. 2, Iasi - 700382, Romania
Telefon: +40 332 100 946
Fax: +40 232 211 853
Mail: contact@allpedia.ro

Implementare:

Manager implementare: Daniel Similache
Telefon: +40 746 050 728
Email: daniel.similache@hospitalnet.ro

Consultant management: Bogdanel Sbantu
Telefon: +40 745 091 553
Email: bogdan.sbantu@hospitalnet.ro
In judetele:: BC,BT,CV,GL,HR,IS,NT,SV,VS,VN

Consultant management: Alexandra Dragulele
Telefon: +40 744 627 631
Email: alexandra.dragulele@hospitalnet.ro
In judetele:: BN,CJ,MM,MS,SB,SJ,SM

Consultant management: Valentina Nicola
Telefon: +40 759 055 035
Email: valentina.nicola@hospitalnet.ro
In judetele:: AB,AR,BH,HD,TM

Consultant management: Marciana Barbuceanu
Telefon: +40 746 284 494
Email: marciana.barbuceanu@hospitalnet.ro
In judetele:: AG,CS,DJ,GJ,MH,OT,VL

Consultant management: Silvia Nistoroaea
Telefon: +40 0747 076 764
Email: silvia.nistoroaea@hospitalnet.ro
In judetele:: B,BV,BZ,CL,CT,DB,IF,IL,PH

Consultant management: Alexandra Damian
Telefon: +40 748 010 703
Email: alexandra.damian@hospitalnet.ro
In judetele:: B,BV,BZ,CL,CT,DB,IF,IL,PH

Vanzari:

Manager vanzari: Catalin Aivanoaie
Telefon: +40 745 076 764
Email: catalin.aivanoaie@hospitalnet.ro

Pentru a contacta direct reprezentantii nostri, va rugam sa accesati www.innovate-medical.ro

Content